Шторка для ванни Excellent Axel KAAX.1309.800.LE

- В наявності
- Код: 35572156
14 558 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Щирка для ванни - це компроміс для тих, хто, незважаючи на невеликий простір у ванній кімнаті, хоче мати і ванну, і кабіну одночасно.
Чудовий Axel 2-piece(415 385)X1400LE KAAX.1309.800.LE
Технічні дані:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Excellent |
| Висота | 140 см |
| Ширина | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ламання | Lewe |
| Кількість деталей | 2 |
| Марка | Excellent |
| Стан | Нове |
| Скло/товщина скла | 4 мм |
| Колір скла | Transparentny |
- Ціна: 14 558 ₴

