Шторка для ванни Besco Prime 3 120x140см PNP-3S

- В наявності
- Код: 96611349
13 862 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Prime 3 120x140 см (PNP-3S)
Функції продукту
- Загартоване безпечне скло 5 мм
- Діапазон регулювання 360˚
- Універсальна модель: правий / лівий монтаж
- Ущільнювальна планка для краю ванни
- Петля настінної колони
- Глянцевий хромований профіль
МАТЕРІАЛ загартоване скло КОЛІР ПРОФІЛЮ хром
Виділені продукти
_x000D_ Besco Avita Slim Right 150x75см (WAV150NPS)_x000D_
_x000D_ Besco Modern Slim 180x80см (WAM180SL)_x000D_
_x000D_ Сифон Besco Avita Slim+ Right 180x80cm Gold (WAV180PPZ)_x000D_
_x000D_ Besco Avita Slim+ Right 170x75cm (WAV170NPP)_x000D_
_x000D_ Besco Talia 150x70 WAT150PK_x000D_
_x000D_ Besco Vitae Slim+ 170x75 см (WAV170S+)_x000D_
_x000D_ Besco Luna лівий 150x80см (WAL150NL)_x000D_
_x000D_ Besco Rima 160x100 WAR160NP_x000D_
_x000D_ Besco Infinity 170x110 WAI170NP_x000D_
_x000D_ Besco Intima лівий 150x85см (WAIT150NL)_x000D_
_x000D_ Besco Intima Duo лівий 170x125см (WAID170NL)_x000D_
_x000D_ Besco Intima Duo Slim Left 170x125cm (WAID170SL)_x000D_
_x000D_ Besco Intima Slim Left 150x85см (WAIT150SL)_x000D_
Супутні продукти
Переглянути всі наші продукти
Lumix
ЩОРИ ДВОСТІЛКОВІ ВАННИ
Enzo
ЩОРИ ДЛЯ ВАННИ ОДНОСТУЛКОВІ
Амбіції 1
Ambition Premium 3
ЩИРИ ДЛЯ ВАННИ 3 СТУЛКИ
Lumix Black
Avigo
Амбіції 2
Avis
Перший 1
Амбіції 3
Prestigio
Prime 2
Ambition Premium 2
Рекомендовані продукти
_x000D_ Стопер Besco Goya XS 142x62см Chrome (WMD140G)_x000D_
_x000D_ Besco Goya 160x70 WMD160G_x000D_
_x000D_ Besco Viya 160x70 WMD160V_x000D_
_x000D_ Besco Vica 170х80см з переливом Хром (WAS170V)_x000D_
_x000D_ Besco Ayla 170x80см з чорним переливом (WAS170ACZ)_x000D_
_x000D_ Besco Зоя Ліва 150х75см з переливом Хром (WAS150ZL)_x000D_
_x000D_ Besco Intima Duo Right 180x125cm (WAID180NP)_x000D_
_x000D_ Besco Easy Slide 100x150см (PES2S)_x000D_
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besco |
| Висота | 140 см |
| Ширина | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ламання | Uniwersalne |
| Кількість частин | 3 |
| Мoдель | Prime |
| Марка | Besco |
| Стан | Нове |
| Скло/товщина скла | 5 мм |
| Колір скла | Transparentny |
- Ціна: 13 862 ₴


