Шторка для ванни Ravak Pivot PVS-80 79840100z1

- В наявності
- Код: 20696273
12 098 ₴
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стінка ванни PVS1, фіксована, 80 см, стабілізує стіну та забезпечує ідеальну герметичність. Гладке скло без горизонтальних профілів дозволяє легко мити ПРОФІЛЬ: БІЛИЙ, безпечне скло з покриттям AntiCalc® складається з вертикального монтажного профілю та одного нерухомого елемента. Мінімально широкий профіль і прозоре скло товщиною 6 мм полегшують догляд за виробом. Стінка ванни може бути встановлена на прямокутні ванни Classic, Campanula II і Vanda II або на інші класичні прямокутні ванни з прямим верхнім краєм. Стандартна висота екрану 1400 мм. Повернувши ширму для ванни PVS1 на 180° при установці, можна отримати варіант входу з правого або лівого боку: Варіант 80 см: Варіант L/R після повороту на 180° при монтажі: профілі - білий, безпечний склонаповнення: 6 мм; Технологія TransparentRAVAK AntiCalc® Невидимий захист скла від забруднень і відкладень води. Будь-яка вода, крім дистильованої або дощової, містить певну кількість солі. Його осад, т. зв водний камінь очищається з великими труднощами. Він хімічно з’єднується зі склом, утворюючи смуги та з часом утворюючи постійний наліт на поверхні кабіни. Наявні на ринку хімічні засоби для видалення накипу в цьому випадку неефективні. Постійним відкладенням можна запобігти лише запатентованою технологією захисту скла під назвою RAVAK AntiCalc®, яка наноситься на скляні кабіни, душові двері та екрани вже в процесі виробництва.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ламання | Uniwersalne |
| Кількість деталей | 1 |
| Марка | Ravak |
| Товщина скла/панелі | 6 мм |
| Колір скла | Transparentny |
- Ціна: 12 098 ₴

