Шторка для ванни Besco Ambition 3 123,5x139см PA-3S

- В наявності
- Код: 21875779
13 341 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
PMD Besco Ambition 3-piece 123.5x139
Опис Кришка для ванни з товстим прозорим склом товщиною 4 мм, що забезпечує безпеку під час використання. Регульована стінова панель дозволяє компенсувати будь-які нерівності, спричинені кривизною стін. Діапазон регулювання до 360°. Можливість кріплення екрану як з правого, так і з лівого боку значно покращує функціональність обраної моделі. Хромований профіль надає всьому цьому сучасний вигляд і дозволяє легко вписати екран у ванну кімнату будь-якого стилю.
Технічні параметри - Зріст: 139 см
- Ширина: 123,5 см
- Безпечне скло: 4 мм
- Профіль: блискучий хром
- Діапазон регулювання: 360°
- Універсальна модель для правої/лівої установки
- Матеріал: скло
- Тип: тристулковий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besco |
| Висота | 139 см |
| Ширина | 123.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість деталей | 3 |
| Марка | Besco |
| Стан | Нове |
| Скло/товщина скла | 4 мм |
| Фіксація | Uniwersalne |
| Колір скла | Transparentny |
- Ціна: 13 341 ₴




