Шторка Besco Ambition Premium 3 130x140см PAP-3S

- В наявності
- Код: 106108941
13 475 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Виробник - Besco
модель - ambition premium 3
код продукту: PAP-3S
колір профілю: глянцевий хром
скло: 4 мм загартоване безпечне скло - прозоре
висота: 1400 мм
ширина: 1300 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besco |
| Висота | 140 см |
| Ширина | 130 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ламання | Uniwersalne |
| Кількість деталей | 3 |
| Мoдель | Ambition |
| Марка | Besco |
| Стан | Нове |
| Скло/товщина скла | 4 мм |
| Колір скла | Transparentny |
- Ціна: 13 475 ₴





