Шторка Excellent Actima Seria 900 KAAC.1609.1000.LP

- В наявності
- Код: 37961065
14 237 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Двокомпонентна шторка для ванни EXCELLENT Series 900 145x100 см
Найважливіші функції продукту
Технічні характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Excellent |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 145 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ламання | Uniwersalne |
| Кількість деталей | 2 |
| Марка | Excellent |
| Товщина скла/панелі | 6 мм |
| Колір скла | Transparentny |
- Ціна: 14 237 ₴




