Шторка для ванни Radaway Idea PNJ 10001060-54-01

- В наявності
- Код: 82866002
13 421 ₴
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
Доставка зі складу 5-10 днів.
Екрани серії IDEA BLACK були створені з урахуванням останніх тенденцій дизайну ванних кімнат.
Pnj Radaway Idea Black 60 см 10001060-54-01
СКЛО 6 ММ
Скло безпечне, загартоване, товщиною 8 мм, відповідає стандарту PN:EN 12150:1.
ТРАХАННЯ ЗІ СКЛОМ
Петлі розташовані врівень зі склом - однорідна поверхня полегшує прибирання салону.
МЕХАНІЗМ ПІДЙОМУ-ОПУЖАННЯ ДВЕРЕЙ
Запобігає пошкодженню ущільнення та гарантує тиху та безвідмовну роботу.
ВСТАНОВЛЕННЯ БЕЗ ПІДДОНУ
Цю кабіну можна встановити як на душовий піддон, так і прямо на підлогу.
МОЖЛИВІСТЬ ВСТАНОВЛЕННЯ БЕЗ ПОРОГОВОЇ ЛАЙНИ
В стандартній комплектації ви отримуєте всі комплектуючі для встановлення душової кабіни як з порогом, так і без нього. Детальну інформацію можна знайти в інструкції зі складання.
СИСТЕМА РЕГУЛЮВАННЯ
Система кріплення до стіни за допомогою профілів, що дозволяють вирівнювати кривизну стіни.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ламання | Uniwersalne |
| Кількість деталей | 1 |
| Мoдель | Idea Black PNJ |
| Марка | Radaway |
| Скло/товщина скла | 6 мм |
| Колір скла | Transparentny |
- Ціна: 13 421 ₴


