Шторка для ванни Excellent Actima Seria 900 KAAC.1609.730.LP

- В наявності
- Код: 37961064
12 671 ₴
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
Доставка зі складу 5-10 днів.
розмір 73 см висота: 145 см монтажна ширина: 710-730 мм колір профілю: хром скло колір: прозорий тримач для рушників знімна петля покриття Clean Control діапазон рухів 180" універсальний монтаж справа/ліворуч товщина скла 6 мм гарантія виробника 2 роки
Екран демонструється в нашому виставковому залі в Освенцімі! Запрошуємо побачити його наживо! Ви любите довго приймати ванну, але також цінуєте практичний швидкий душ? У маленьких ванних кімнатах обмежений простір не дозволяє встановити одночасно ванну і душову кабіну. Однак можна вибрати надзвичайно функціональний варіант, тобто ванну з ширмою. Цільна шторка для ванни серії 900 - це естетичне та повністю функціональне рішення для ванної кімнати з ванною. Завдяки цьому вам не доведеться відмовлятися від комфорту ванни заради практичного, елегантного душу. Екран з серії 900 виготовлений з прозорого загартованого скла товщиною 6 мм, тому він міцний і візуально не зменшує інтер'єр - це ідеальне рішення, особливо для невеликих приміщень. Добре захищає підлогу від бризок, що полегшує дотримання порядку. Весь він покритий спеціальним нанопокриттям Clean Control, завдяки чому його поверхню надзвичайно легко чистити. Ширма складається і розкладається завдяки піднятому шарніру - діапазон руху до 180 градусів - завдяки цьому ми можемо легко скласти екран до стіни, що є корисною функцією, наприклад, при митті важкодоступних місць . Екран можна встановити універсально - ліворуч або праворуч. Серія 900 також включає цільний екран і двокомпонентний екран без ручки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Excellent |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 145 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ламання | Uniwersalne |
| Кількість частин | 1 |
| Марка | Excellent |
| Скло/товщина скла | 6 мм |
| Колір скла | Transparentny |
- Ціна: 12 671 ₴


