Шторка для ванни Excellent Actima Seria KAAC.1619.730.LP

- В наявності
- Код: 62249588
11 484 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Щірка для ванни EXCELLENT Series 900 цільна 73x145 см
Елегантна шторка для ванни EXCELLENT Series 900, встановлена на шарнірі колони врівень зі склом, обмежуючи площу поверхні для забруднення.
Найважливіші характеристики продукту:
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Excellent |
| Висота | 145 см |
| Ширина | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ламання | Uniwersalne |
| Кількість деталей | 1 |
| Марка | Excellent |
| Стан | Нове |
| Скло/товщина скла | 6 мм |
| Колір скла | Transparentny |
- Ціна: 11 484 ₴


