Маршрутизатор ZTE U10 mobilny LTE KAT.4

- В наявності
- Код: 169940848
4 131 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Мобільний маршрутизатор ZTE U10 LTE CAT.4
Продукція, запропонована на цьому аукціоні, надходить від офіційного дистриб’ютора бренду ZTE у Польщі. Має гарантію виробника. Завдяки цьому його можна обслуговувати в авторизованому сервісному центрі в нашій країні.
Мобільний маршрутизатор ZTE U10 LTE 4 CAT
Найдоступніший маршрутизатор LTE з WIFI6
Специфікація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZTE |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Ширина | 108 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Z Wi-Fi |
| Бездротовий стандарт | 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Вбудований модем | Z wbudowanym modemem |
| Глибина | 60 мм |
| Кількість антен | Wbudowana |
| Мoдель | U10 |
| Марка | ZTE |
| Робоча частота Wi-Fi | 2,4 GHz |
| Режим роботи | Router |
| Швидкість порту локальної мережі | 10/100/1000 |
| Доля | 4 |
- Ціна: 4 131 ₴





