Маршрутизатор Xiaomi Mesh System AC1200

- В наявності
- Код: 171449487
3 516 ₴
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
Доставка зі складу 5-10 днів.
Xiaomi Mesh System AC1200
Покриття в усьому домі_x000D_ Швидка дводіапазонна гігабітна мережа
Неперевершений мінімалізм і гнучкість
Вишуканий зовнішній вигляд і невеликі розміри цього білого мінімалістичного дизайну ідеально пасуватимуть до декору вашого дому. Це особливо підходить для великих будинків і покращить атмосферу у вашому житловому просторі
Просте налаштування мережі з повним домашнім покриттям
Розподілена мережа
У версіях із 2 і 3 упаковками всі пристрої об’єднуються в пару перед виходом із заводу, тому ви можете вибрати будь-який пристрій, який буде вашим основним маршрутизатором. Після завершення налаштування мережі на головному маршрутизаторі просто ввімкніть інші пристрої, щоб автоматично отримати доступ до мережі Mesh.
Завдяки унікальній технології Mesh від Xiaomi один основний маршрутизатор може з’єднуватися з декількома супутниковими маршрутизаторами для створення всеосяжної домашньої мережі, ефективно усуваючи м
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Висота | 153.7 мм |
| Ширина | 89.5 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Z Wi-Fi |
| Бездротовий стандарт | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| Вбудований модем | Bez modemu |
| Глибина | 89.5 мм |
| Кількість антен | Brak anten |
| Мoдель | AC1200 |
| Марка | Xiaomi |
| Робоча частота Wi-Fi | 2,4 / 5 GHz |
| Режим роботи | Router |
| Швидкість порту локальної мережі | 10/100/1000 |
| Доля | xDSL |
| Керування й настроювання | Aplikacja |
- Ціна: 3 516 ₴


