Графічний планшет Wacom One S (CTL-472-N)

- В наявності
- Код: 106160898
4 284 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Wacom One S (CTL-472-N)
Системні вимоги
Роздільна здатність і робоча область
Чутливість пера
Додаткові функції
Інтерфейс зв'язку
Додаткові аксесуари включені
Підтримувані формати файлів і програмне забезпечення
Тип джерела живлення
Вага та розміри пристрою
?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WACOM |
| Стан | Новий |
| Тип | Графічний планшет |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.4 |
| Висота | 146 мм |
| Глибина | 7.5 мм |
| Довжина кабелю | 1 |
| Інтерфейс | USB-USB |
| Кількість рівнів тиску | 1024 |
| Мoдель | One S |
| Марка | Wacom |
| Підтримувані операційні системи | Windows XP, Vista, 7, 8, Mac OS |
| Розмір робочої зони | (159x95)mm |
| Дозвіл | 2540 dpi |
| Ручка зі змінними наконечниками | Да |
- Ціна: 4 284 ₴


