Іграшка інтерактивна VTech Бобасики і Мишка Костка маленького райдужника 61957

- В наявності
- Код: 172903990
4 437 ₴
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
Доставка зі складу 5-10 днів.
Інтерактивна іграшка VTech Babies and Teddy Bear, Cube of the Little Racer
Вирушайте в дорогу з героями казки Бабаська та Місь!
Кубик маленького гонщика — весела гра з 6 різнокольоровими обличчями. Використовуйте один із двох режимів гри: дослідження або музика. Натискайте, обертайте, ковзайте та обертайте рухомі елементи, щоб вивчити цифри, кольори та світлофори. Сортувальник фігур, годинник, клавіші піаніно, знімний мобільний телефон і шестерні стимулюватимуть моторику та дозволять вам тренувати координацію очей і рук.
Знімна панель перетворює куб на автомобіль із таким обладнанням, як лобове скло, кермо, важіль коробки передач, бічні дзеркала.
Вміст коробки
VTech – це постійно зростаючий, найбільший постачальник електронних іграшок для немовлят і дошкільнят у США та Західній Європі. Наша мета - відповідати очікуванням батьків і дітей і найвищим стандартам якості. Іграшки VTech містять функції та вміст, адаптовані до віку та навичок дитини. Іграшки Vtech гарантують безпеку дітей і ростуть разом з ними. Ми орієнтуємося на якість, щоб заслужити довіру батьків і посмішку дітей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VTech |
| Висота | 33 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Кермо |
| Ширина | 33 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік дитини | 9 m+ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 18 мм |
| Мoдель | 61957 |
| Марка | VTech |
| Матеріал | Plastik |
| Сертифікати, висновки, схвалення | CE |
| Тема | Misie |
| Характер | Немає |
- Ціна: 4 437 ₴





