Сумка для ноутбуку Trust Plecak Avana 16" Gray (24981)

- В наявності
- Код: 158477709
4 376 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Спеціальна тканина
Комфорт
Величезний простір
Стійкий до ударів
Чудова організація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 384 мм |
| Глибина | 26.5 мм |
| Ширина | 265 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.53 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість камер | 2 |
| Мoдель | Avana 16" Eco-friendly Backpack |
| Марка | Trust |
| Матеріал | Poliester |
| Відділення та перегородки | 3 |
| Розмір | 16 cali |
| Ручка | Да |
- Ціна: 4 376 ₴









