Підставка для ноутбуків Trust Zeff Metal pod laptopa (25482)

- В наявності
- Код: 175201716
7 140 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ідеальна посадка
Надійна конструкція
Прикріплюється до підставки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Стан | Новий |
| Тип | Підставка |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 42 мм |
| Ширина | 259 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Немає |
| Вбудований килимок для миші | Немає |
| Вбудоване світло | Немає |
| Висота | 225 мм |
| Гелева подушечка для зап'ястя | Немає |
| Кількість стільниць | 1 |
| Мoдель | Zeff 16" Чорний |
| Марка | Trust |
| З'єднувачі | Немає |
- Ціна: 7 140 ₴








