Підставка для ноутбуків Trust GXT1126 Aura RGB (24192)

- В наявності
- Код: 106744752
3 823 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ЧУДОВЕ ДОПОВНЕННЯ ДО ПОЗИЦІЇ
ЧУДОВІ ПОВІТРЯНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
ЕРГОНОМІЧНІСТЬ
ОСНОВА - ЗОВНІШНІСТЬ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Стан | Новий |
| Тип | Підставка |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 312 мм |
| Ширина | 421 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Да |
| Вбудований килимок для миші | Немає |
| Вбудоване світло | Да |
| Висота | 26 мм |
| Гелева подушечка для зап'ястя | Немає |
| Діаметр вентилятора | 200 |
| Кількість стільниць | 1 |
| Мoдель | GXT 1126 Aura |
| Марка | Trust |
| Роз'єми | 1x USB 2.0 |
| Швидкість обертання вентилятора | 700 rpm |
| Рівень шуму | 30 dB дБ |
- Ціна: 3 823 ₴








