Підставка для ноутбуків Trust Exto 16" Eco Gray (24613)

- В наявності
- Код: 138958178
3 593 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ЗЕЛЕНИЙ ХОЛОД
РОЗМІР НЕ ЗНАЧЕННЯ
ПОТУЖНЕ ОХОЛОДЖЕННЯ
МАКСИМАЛЬНИЙ КОМФОРТ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Стан | Новий |
| Тип | Підставка |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 255 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Да |
| Вбудований килимок для миші | Немає |
| Вбудоване світло | Немає |
| Висота | 25 мм |
| Гелева подушечка для зап'ястя | Немає |
| Діаметр вентилятора | 180 |
| Кількість стільниць | 1 |
| Мoдель | Exto 16" |
| Марка | Trust |
| Швидкість обертання вентилятора | 650 rpm |
| Рівень шуму | 35 dB дБ |
- Ціна: 3 593 ₴








