Маршрутизатор TP-Link Archer A6

- В наявності
- Код: 79497587
4 284 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Маршрутизатор TP-Link Archer A6
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Z Wi-Fi |
| Вбудований модем | Bez modemu |
| Глибина | 200 мм |
| Кількість антен | 5 anten |
| Кількість портів LAN | 4 x RJ45 |
| Кількість портів WAN | 1 x RJ45 |
| Мoдель | Archer A6 |
| Марка | Tp-Link |
| Робоча частота Wi-Fi | 2,4 GHz, 5 GHz |
| Режим роботи | Router |
| Швидкість WAN-порту | 10/100/1000 |
| Швидкість порту локальної мережі | 10/100/1000 |
| Стандарт бездротової роботи | 802.11ac (Wi-Fi 5), 802.11n (Wi-Fi 4), 802.11g, 802.11b |
| Стандарт мережі Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Доля | xDSL |
- Ціна: 4 284 ₴



