Маршрутизатор TP-Link Deco E4 1-Pack (DECOE41PACK)

- В наявності
- Код: 89174172
4 207 ₴
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
Доставка зі складу 5-10 днів.
Домашня мережева система Wi-Fi TP-Link AC 1200 TL-Deco (1 шт.).
Швидко. Стабільний. всюди.Більше немає мертвих зон Wi-Fi
Deco — це найпростіший спосіб отримати потужний бездротовий сигнал у вашому домі. Один пристрій Deco охоплює площу до 180 м2. Бездротові підключення та додаткове резервне з’єднання Ethernet з’єднують пристрої Deco для ще швидшого підключення до мережі та плавного роумінгу. Потрібно більше покриття Wi-Fi? Просто додайте ще один блок Deco.
Безшовний роумінг
Технологія TP-Link Mesh дозволяє маршрутизаторам Deco працювати разом, створюючи єдину мережу Wi-Fi. Коли ви пересуваєтеся по дому, ваш телефон або планшет завжди підключатиметься до маршрутизатора Deco, який пропонує найкраще з’єднання, не перериваючи передачу.
Завершити буферизацію
Втомилися від нескінченного завантаження? Постійно зростаюча кількість пристроїв у наших домівках потребує мережі, яка відповідатиме їхнім вимогам. Завдяки технології 802.11ac і швидкості, що втричі перевищує швидкість маршрутизаторів старих поколінь, Deco може забезпечити швидке з’єднання без затримок до 100 пристроїв.
Два режими роботи: маршрутизатор і точка доступу
Багатофункціональний і гнучкий пристрій Deco E4 може працювати і як роутер, і як точка доступу. Виберіть режим, який відповідає вашим поточним вимогам до мережі, і насолоджуйтесь максимальною гнучкістю використання бездротової мережі.
Надійний батьківський контроль
Проста та інтуїтивно зрозуміла функція батьківського контролю полегшить вам захист вашої дитини в Інтернеті.
Співпраця кількох пристроїв Deco
Deco E4 може створити сітчасту мережу з будь-якою іншою моделлю Deco. Щоб збільшити радіус дії мережі, просто додайте до неї додаткові пристрої Deco.
Просте підключення Wi-Fi
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Висота | 190 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Z Wi-Fi |
| Бездротовий стандарт | 802.11ac (Wi-Fi 5), 802.11n (Wi-Fi 4), 802.11g, 802.11b |
| Вбудований модем | Bez modemu |
| Кількість антен | 2 anteny |
| Кількість портів LAN | 1 x RJ45 |
| Мoдель | Deco E4(1-Pack) |
| Марка | Tp-Link |
| Робоча частота Wi-Fi | 2,4 GHz, 5 GHz |
| Режим роботи | Router |
| Швидкість порту LAN | 10/100 |
| Доля | xDSL |
- Ціна: 4 207 ₴

