Маршрутизатор Tp-Link Archer C64

- В наявності
- Код: 112904615
4 115 ₴
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
Доставка зі складу 5-10 днів.
Маршрутизатор TP-Link Archer C64
Маршрутизатор Archer C64 підтримує бездротові з’єднання нового покоління за стандартом 802.11ac. Це дозволяє використовувати повсякденні менш вимогливі додатки, такі як електронна пошта та перегляд веб-сторінок, через з’єднання 2,4 ГГц зі швидкістю до 400 Мбіт/с, а діапазон 5 ГГц – для більш вимогливих додатків, таких як потокове передавання HD-відео або онлайн-ігри, де ви можете досягти 867 Мб/с. с.
WPA3 – вищий рівень кібербезпеки
Завдяки останньому протоколу WPA3 ваша домашня мережа отримує кращий захист і безперебійну роботу. Він захищений ключем шифрування пароля Wi-Fi, який важко зламати, і покращеним захистом від атак грубої сили.
Покриття Wi-Fi у всьому будинку
Чотири високопродуктивні зовнішні антени доставлять сигнал Wi-Fi у будь-який куточок вашого дому. Технологія формування променя виявляє пристрої та надсилає їм потужний сигнал Wi-Fi, навіть якщо вони знаходяться у віддаленому місці.
Більше одночасних підключень за допомогою MU-MIMO
Завдяки технології MU-MIMO Archer C64 підвищує ефективність пропонованих з’єднань, допомагаючи пристроям досягти оптимальної продуктивності. Пристрої завжди передають і отримують дані в менш зайнятому діапазоні в певний час. Необмежені розваги без затримок на всіх ваших пристроях стають реальністю.
Виробник: TP-Link
Код виробника: Archer C64
Підтримувані мережі: xDSL (кабельні мережі)
Стандарт Wi-Fi: 802.11ac (5 покоління)
Сітчаста система: Ні
Мобільний/портативний: Ні
Підтримка VPN: так
QoS (контроль мережевого трафіку): так
Сервер друку: Ні
Стандарт шифрування: WPA3
Порти WAN: 1x RJ45
Кількість портів LAN 10/100: немає
Кількість портів LAN 10/100/1000: 4
Кількість USB-портів: немає
Слот для SIM-карти: Ні
Порт модему DSL: Ні
Антени: 4 зовнішні
Швидкість передачі 2,4 ГГц: 400 Мбіт/с
Швидкість передачі 5 ГГц: 867 Мбіт/с
Ширина [мм]: 120
Висота [мм]: 27,9
Глибина [мм]: 120
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Висота | 28 мм |
| Ширина | 124 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Z Wi-Fi |
| Бездротовий стандарт | 802.11ac (Wi-Fi 5), 802.11n (Wi-Fi 4), 802.11g, 802.11b |
| Вбудований модем | Bez modemu |
| Глибина | 122 мм |
| Кількість антен | 4 anteny |
| Кількість портів LAN | 4 x RJ45 |
| Мoдель | AC1200; |
| Марка | Tp-Link |
| Робоча частота Wi-Fi | 2,4 / 5 GHz |
| Режим роботи | Router |
| Швидкість порту локальної мережі | 10/100/1000 |
| Доля | xDSL |
| якість обслуговування | Да |
- Ціна: 4 115 ₴


