Маршрутизатор Mercusys DualBand (MR50G)

- В наявності
- Код: 98602584
3 823 ₴
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
Доставка зі складу 5-10 днів.
Найважливіші функції:
Mercusys MR50G — це бездротовий гігабітний маршрутизатор AC1900, який працює в двох діапазонах одночасно.
Він оснащено 3 гігабітними портами Ethernet (1x WAN, 2x LAN). Він передає мережу WiFi на швидкості до 1900 Мбіт/с (600 Мбіт/с для 2,4 ГГц і 1300 Мбіт/с для 5 ГГц).
Пристрій має 6 зовнішніх всенаправлених антен із коефіцієнтом посилення 5 дБі.
Mercusys MR50G має функцію 3x3 MU-MIMO, яка дозволяє передавати та отримувати дані від кількох користувачів одночасно. Завдяки цьому, коли підключено багато користувачів, мережа працює набагато краще, ніж на старих пристроях.
Маршрутизатор також підтримує Beamforming – формування променя для покращення дальності.
Також підтримує IPTV, включаючи IGMP Proxy/Snooping, Bridge і TagVLAN.
СПЕЦИФІКАЦІЯ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Z Wi-Fi |
| Бездротовий стандарт | 802.11ac (Wi-Fi 5), 802.11n (Wi-Fi 4), 802.11g, 802.11b |
| Вбудований модем | Bez modemu |
| Глибина | 200 мм |
| Кількість антен | 6 anten |
| Мoдель | MR50G |
| Марка | Tp-Link |
| Робоча частота Wi-Fi | 2,4 GHz, 5 GHz |
| Режим роботи | Router |
| Швидкість порту локальної мережі | 10/100/1000 |
| Доля | xDSL |
- Ціна: 3 823 ₴









