Підставка для ноутбуків Thermaltake охолоджуюча Massive TM (CL-N002-PL12BL-A)

- В наявності
- Код: 27366880
4 222 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Thermaltake Massive TM CL-N002-PL12BL-A - охолоджуюча панель
Охолоджувальна підставка Thermaltake, яка дозволяє швидко охолодити ноутбук. Основа має регульований датчик температури, дисплей - панель управління.
Два регульованих вентилятора 120 мм, регулювання швидкості одним клацанням.
Регульований датчик температури - 0℃ ~ 99℃. Підставка підходить для ноутбуків 10–17 дюймів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Thermaltake |
| Стан | Новий |
| Тип | Підставка |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 390 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 285 мм |
| Діаметр вентилятора | 120 |
| Кількість стільниць | 1 |
| Марка | Thermaltake |
| Роз'єми | 2x USB 2.0 |
| Швидкість обертання вентилятора | 1200 rpm |
| Рівень шуму | 20 dBA дБ |
- Ціна: 4 222 ₴



