Маршрутизатор Tenda 4G03

- В наявності
- Код: 100042392
4 638 ₴
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
Доставка зі складу 5-10 днів.
Tenda 4G03 – маршрутизатор N300 Wi-Fi 4G LTE
Найважливіші функції
Широкосмуговий доступ, де б ви не були, без кабелів
Сигнал LTE Advanced, який забезпечує доступ до Інтернету без кабелю чи оптоволокна, є ідеальним вибором для віддалених районів, таких як сільська чи приміська власність, тимчасовий магазин чи будинок для відпочинку, надаючи пристроям можливість доступу до Інтернету будь-де та будь-коли.
Швидкий широкосмуговий зв’язок 4G для повного комфорту
Маршрутизатор Tenda 4G03 забезпечує максимальну швидкість LTE 4G 150 Мбіт/с, дозволяючи насолоджуватися плавною буферизацією HD-фільмів, високоякісними відеодзвінками та ефективним завантаженням даних.
Підтримка до 32 користувачів Wi-Fi
Завдяки ефективному процесору 880 МГц у 28-нм літографії маршрутизатор Tenda 4G03 може обслуговувати до 32 підключених пристроїв одночасно.
Перехід після відмови між Ethernet і 4G
Якщо кабельне з’єднання переривається, він автоматично перемикається на бездротовий зв’язок 3G або 4G.
Технічні характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenda |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Z Wi-Fi |
| Бездротовий стандарт | 802.11n (Wi-Fi 4), 802.11g, 802.11b |
| Вбудований модем | Z wbudowanym modemem |
| Глибина | 60 мм |
| Кількість антен | 4 anteny |
| Кількість портів LAN | 1 x RJ45 |
| Мoдель | 4G03 |
| Марка | Tenda |
| Робоча частота Wi-Fi | 2,4 GHz |
| Режим роботи | Router |
| Швидкість порту локальної мережі | 10/100 |
| Доля | 4 |
- Ціна: 4 638 ₴

