Шторка для ванної Rea Elegant Gold 80 (REAW5601)

- В наявності
- Код: 96560128
9 043 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ширма для ВАННИ ELEGANT 80X140
Виробник: Rea - Ванна кімната з уявою Тип екрану: Ванна Тип: 1-компонентна фіксована Скло: Безпечне загартоване прозоре Товщина скла: 5 мм Профілі: Алюміній Колір скла: Прозорий Колір профілю: ЗОЛОТИЙ Ширина екрана: 80 см Висота екрана: 140 см Покриття: Easy Clean Монтаж: Універсальний - лівий або правий правостороння Регулювання кривизни на профілях: До 20 мм
ІННОВАЦІЙНЕ ПОКРИТТЯ
ФУНКЦІОНАЛЬНІ ТА ПРАКТИЧНІ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Висота | 140 см |
| Ширина | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ламання | Uniwersalne |
| Кількість деталей | 1 |
| Мoдель | Elegant Gold |
| Марка | Rea |
| Стан | Нове |
| Скло/товщина скла | 5 мм |
| Колір скла | Transparentny |
- Ціна: 9 043 ₴
