Шкільний рюкзак Puma Plecak Team Goal Black 90239 01

- В наявності
- Код: 167293359
4 330 ₴
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
Доставка зі складу 5-10 днів.
Шкільний рюкзак Puma забезпечить ідеальну організацію ваших речей.
Модель сподобається людям, які шукають перевірені рішення для щоденного використання.
Міцна конструкція має основне відділення, легкий доступ до якого забезпечує блискавка, що відкривається у двох напрямках.
Додаткове відділення на блискавці спереду забезпечує легкий доступ до дрібниць.
Практичне рішення для зберігання улюбленого напою — передні сітчасті відділення.
Задня панель надійно прилягає до спини, а регульовані м’які плечові ремені можна точно відрегулювати відповідно до вашого росту чи стилю носіння.
Тканинна ручка вгорі дозволяє носити його в руці або повісити під партою.
Рюкзак зі світловідбиваючою деталлю дозволить упакувати необхідне спорядження, зберігаючи оптимальний рівень безпеки під час пересування в темний час доби. Технічні дані: · Розміри: 49x30x15 см · Ємність: 24 л · Матеріал: 100% поліестер
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puma |
| Висота | 49 см |
| Глибина | 15 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (з пакованням) | 0.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мoдель | 90239 01 |
| Марка | Puma |
| Доля | Uniwersalne |
| Характер | Немає |
- Ціна: 4 330 ₴


