Крапельна кавоварка Ekspres PHILIPS Daily Collection HD7461/20

- В наявності
- Код: 40952597
4 284 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
_x000D_ Щоденна колекція
Кавоварка
HD7461/20
Насолоджуйтесь смаком і ароматом свіжозвареної кави за допомогою цієї надійної кавомашини Philips. Плунжер Aroma Twister забезпечує оптимальний смак кожної чашки кави.
_x000D_ Просто чудова кава
З поршнем ароматизатора для найкращого смаку
Зі скляним глечикомЧорний
_x000D_ Плунжер Aroma Twister змішує каву для отримання оптимального смаку
_x000D_ Краплестоп дозволяє наливати каву в чашку в будь-який момент
_x000D_ Вимикач живлення зі світлодіодним підсвічуванням
_x000D_ Функція автоматичного відключення через 30 хвилин забезпечує безпеку та економію енергії
_x000D_ Легко чистити завдяки конструкції, яку можна мити в посудомийній машині
_x000D_ Розумний індикатор рівня води дозволяє легко доливати воду
_x000D_ Ємність 1,2 л - на 10-15 чашок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.42 кг |
| Ширина | 24 мм |
| Глибина | 22 мм |
| Висота | 33 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 1000 |
| Тиск | 1 Bar |
| Місткість | 1.2 |
| Мoдель | HD746120 |
| Марка | Philips |
| Розподіл | Philips Kitchen |
- Ціна: 4 284 ₴




