Крапельна кавоварка Ekspres PHILIPS Daily Collection HD7461/00

- В наявності
- Код: 37502093
4 729 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Щоденна колекція
Кавоварка
HD7461/00
Насолоджуйтесь смачною кавою за допомогою надійної кавомашини, невеликий розмір і розумний дизайн якої спрощують зберігання
Просто смачна кава
З ароматизатором для найкращого смаку
Зі скляним глечикомСвітло-бежевий
Зупинка крапель дозволяє налити каву в чашку в будь-який час
Вимикач живлення зі світлодіодним підсвічуванням
Підсвічування показує, що кавова машина ввімкнена.
Автоматичне відключення через 30 хвилин забезпечує безпеку та економію енергії
Кавоварка автоматично вимикається через 30 хвилин після приготування, щоб заощадити електроенергію та забезпечити безпеку. Це відповідає нормам Європейського Союзу та стосується всіх кавових машин у межах Європейського Союзу. Якщо ви хочете, щоб ваша кава довше залишалася гарячою, скористайтеся кавоваркою з термоглечиком від Philips.
Інтелектуальний індикатор рівня води
Інтелектуальний індикатор рівня води вбудовано в резервуар для води, тому ви можете легко визначити, скільки чашок води у вас залишилося.
Плунжер Aroma Twister змішує каву для отримання оптимального смаку
Унікальна насадка, встановлена в глечику, рівномірно змішує каву під час її течії, щоб забезпечити оптимальний однорідний аромат від першої до останньої чашки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.35 кг |
| Ширина | 22 мм |
| Глибина | 21 мм |
| Висота | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 1000 |
| Місткість | 1.2 |
| Мoдель | HD746100 |
| Марка | Philips |
| Розподіл | Philips Kitchen |
- Ціна: 4 729 ₴



