Крапельна кавоварка Ekspres PHILIPS DAILY COLLECTION HD7435/20

- В наявності
- Код: 37689420
4 008 ₴
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
Доставка зі складу 5-10 днів.
Кавоварка PHILIPS Daily Collection HD7435/20
Просто смачна кава. Насолоджуйтеся смаком і ароматом свіжозвареної кави за допомогою цієї кавомашини Philips. Його компактний дизайн ідеально підходить для заварювання від 2 до 7 чашок, а плунжер ароматизатора забезпечує оптимальний смак кожної чашки кави.
Поршень Aroma Twister перемішує каву для отримання оптимального смаку
Унікальна насадка, встановлена в глечику, рівномірно змішує течучу каву, щоб забезпечити оптимальний однорідний аромат від першої до останньої чашки.
Компактний дизайн - ідеально підходить для 2-7 чашок
Ця кавова машина розроблена для приготування від 2 до 7 чашок кави (максимум 0,6 літра). Завдяки невеликим розмірам пристрій займає мало місця на кухні.
Функція зупинки крапель дозволяє налити каву в чашку в будь-який час
Функція зупинки крапель дозволяє наливати каву в чашку до завершення повного циклу заварювання.
Світлодіодний перемикач живлення світиться, коли кавоварка вмикається
Червоне світло на перемикачі засвітиться, коли кавоварка вмикається.
Легке очищення завдяки деталям, які можна мити в посудомийній машині
Глечик і тримач фільтра можна легко мити в посудомийній машині.
Індикатор рівня води для легкого наповнення
Індикатор рівня води дозволяє легко та точно наповнювати резервуар для води.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.11 кг |
| Ширина | 21 мм |
| Глибина | 27 мм |
| Висота | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 700 |
| Тиск | 0 Bar |
| Місткість | 0.6 |
| Мoдель | HD743520 |
| Марка | Philips |
| Розподіл | Philips Kitchen |
- Ціна: 4 008 ₴



