Шторка для ванної Omnires Kingston, одностулкова, хром (XHE85CRTR)

- В наявності
- Код: 100716248
9 704 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Штарка для одностулкової ванни KINGSTON XHE85CRTR
ОПИС
ширина: 70 см, висота: 150 см, відкривається на двох бокових безпечних скліннях, товщина: 5 мм, петлі з підйомним механізмом, алюмінієвий профіль
Загартоване скло з інноваційним покриттям 3M™EASY CLEAN захищає скло від накопичення води та бруду та значно полегшує очищення.
Завдяки системі DUAL MOUNT екран можна встановити як з правого, так і з лівого боку.
На продукт поширюється 5-річна гарантія.
МИ ТАКОЖ РЕКОМЕНДУЄМО
_x000D_ Omnires Yosemite sliding black (YOSEMITE-SBL)_x000D_
_x000D_ Omnires Yosemite sliding gold (YOSEMITE-SGL)_x000D_
_x000D_ Omnires Yosemite розсувний хром (YOSEMITE-SCR)_x000D_
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Omnires |
| Висота | 150 см |
| Ширина | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ламання | Uniwersalne |
| Кількість деталей | 1 |
| Мoдель | Kingston |
| Марка | Omnires |
| Стан | Нове |
| Скло/товщина скла | 5 мм |
| Колір скла | Transparentny |
- Ціна: 9 704 ₴


