Шкільний рюкзак Nike Heritage Backpack Black Dc4244 010

- В наявності
- Код: 111881146
3 962 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Рюкзак для всіх Nike Heritage DC4244-010 – чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nike |
| Висота | 43 см |
| Глибина | 15 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (з пакованням) | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Місткість | 25 |
| Мoдель | Heritage Backpack |
| Марка | Nike |
| Матеріал | Poliester |
| Доля | Uniwersalne |
| Характер | Немає |
- Ціна: 3 962 ₴


