Сумка Nike Torba Academy Team Hardcase M (Red)

- В наявності
- Код: 103059735
4 177 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Спортивна сумка Nike Academy Large | ЗАМОВЛЕННЯ НА DECATHLON.PL – 30 ДНІВ НА ПОВЕРНЕННЯ. Командна спортивна сумка Nike Academy Large Велика спортивна сумка Nike Academy Large | ЗАМОВЛЕННЯ НА DECATHLON.PL - 30 ДНІВ НА ПОВЕРНЕННЯ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nike |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина (коротка сторона) | 30 см |
| Місткість | 44 |
| Мoдель | CU8096 657 |
| Марка | Nike |
| Матеріал | Poliester |
| Шаблон | Logo |
| Ширина (довжинна сторона) | 53 см |
- Ціна: 4 177 ₴

