Мобільний телефон myPhone Halo 3 LTE Black

- В наявності
- Код: 174093499
4 437 ₴
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
Доставка зі складу 5-10 днів.
myPhone Halo 3
Очистити дисплей
myPhone Halo 3 має кольоровий IPS-екран діагоналлю 2,3 дюйма з великим і розбірливим шрифтом, який не напружує зір. Зображення різке та чітке. При цьому телефон зручний і важить всього 86 г, завдяки чому користуватися ним легко і зручно кожному.
Великий світлодіодний ліхтарик
Потрібен телефон із потужним ліхтариком? Цей телефон має це, що полегшить пересування в темряві, пошук загублених речей і освітлення закутків. Ліхтарик легко вмикається та вимикається за допомогою повзунка збоку телефону.
Радіо, яке працює без навушників
Слухайте радіо та улюблені шоу, де б ви не були. Тепер це ще простіше, тому що myPhone Halo 3 має вбудовану антену, тому вам не потрібні навушники, щоб слухати радіо.
Фотоконтакти та камера
Цей телефон оснащено камерою, яка допоможе вам зафіксувати найважливіші моменти. Насолоджуйтеся близькістю своїх друзів і використовуйте їхні фотографії, щоб налаштувати фотоконтакти.
Великі клавіші з підсвічуванням
Halo 3 — це телефон із великими клавішами з підсвічуванням. Це робить використання телефону простим, інтуїтивно зрозумілим і зручним. Символи Брайля на кнопках підвищують комфорт.
Тривалий час розмови
Кнопка SOS
Стільниковий телефон оснащений функціональною кнопкою SOS, яка дозволяє зателефонувати / надіслати SMS на попередньо запрограмований номер одним натисканням. Це робить користувача більш безпечним у всіх ситуаціях.
Це ще не все
HAC і Volume Boost
Halo 3 працює зі слуховими апаратами для людей із вадами слуху за стандартом HAC – Hearing Aid Compatible. Він пропонує підвищену гучність, немає непотрібних перешкод і зворотного зв’язку між слуховим апаратом і телефоном.
Зарядна станція
Завжди на місці та завжди готовий до використання. Завдяки станції заряджати телефон неймовірно легко. У комплект також входить адаптер для традиційної зарядки.
Bluetooth
Стабільний і бездротовий зв'язок телефону з іншими пристроями (гарнітура, гучний зв'язок) і передача даних.
USB-C
Телефон має роз’єм USB-C, що означає універсальність і більшу довговічність. Вам більше не потрібно гадати, що є верхньою, а що нижньою частиною пробки.
тримач повідка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MyPhone |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 300 г |
| Висота | 126.3 мм |
| Товщина | 14.5 мм |
| Ширина | 58.3 мм |
| Мультимедіа | |
| Диктофон | Так |
| Ігри | Ні |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 320x240 |
| Користувальницькі характеристики | |
| GPS | Nie posiada |
| LTE-технологія | Немає |
| Вбудована цифрова камера | 0,3 Mpix |
| Дві SIM-картки | Да |
| Ємність акумулятора | 1400mAh А·год |
| Календар | Да |
| Калькулятор | Да |
| Код виробника | HALO3LTE |
| Максимальний час очікування | 360 h |
| Максимальний час розмови | 360 min |
| Марка | myPhone |
| Модуль Wi-Fi | Немає |
| Операційна система | Android |
| Змінний корпус | Немає |
| Технологія акумуляторів | Li-Ion |
| Технологія відбиття | IPS |
| Тип карти пам'яті | microSD |
| Кольорова версія | Чорний |
- Ціна: 4 437 ₴




