Мобільний телефон myPhone 6410 LTE Black

- В наявності
- Код: 156896268
3 823 ₴
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
Доставка зі складу 5-10 днів.
myPhone 6410 LTE
Поєднання класики та сучасності!
myPhone 6410 LTE — класичний телефон, який сміливо використовує сучасні рішення. Передова технологія 4G LTE і акумулятор на 1400 мАг забезпечують належну якість і тривалість розмов. Належний рівень комфорту забезпечується чітким 2,4-дюймовим дисплеєм та інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом
Залишайтеся в зоні дії
Технологія 4G LTE гарантує хорошу якість дзвінків, роблячи їх чіткими та зрозумілими. Це новий стандарт у класичних телефонах, які досі використовували, серед іншого: від 3G, яка вже відключена операторами та найближчим часом повністю припинить роботу.
Зручна зарядка USB-C
Завдяки універсальному роз’єму USB-C 6410 LTE забезпечує зручне заряджання. Не потрібно турбуватися про те, у який бік повернути вилку – він працюватиме незалежно від того, у який бік ви його підключите.
Довгий час розмови
Акумулятор ємністю 1400 мАг дозволяє багато годин безперервно розмовляти без заряджання.
Простий у використанні
Інтерфейс телефону простий та інтуїтивно зрозумілий. Відчуття комфорту також забезпечують невеликий розмір і мала вага, завдяки чому модель 6410 LTE легко поміститься в будь-якій сумці або кишені.
Очистити дисплей
Об'ємний і контрастний 2,4-дюймовий екран гарантує відмінну читаність усіх повідомлень і ефективне використання меню телефону.
Необхідні інструменти
myPhone 6410 LTE оснащено всіма інструментами, необхідними для роботи. Ви знайдете тут, серед іншого: практичний фотоапарат, ліхтарик, FM-радіо та календар, будильник і таймер.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MyPhone |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 150 г |
| Висота | 126 мм |
| Товщина | 14.2 мм |
| Ширина | 54.6 мм |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 320x240 |
| Користувальницькі характеристики | |
| GPS | Nie posiada |
| Внутрішня пам'ять | 128 MB |
| Дві SIM-картки | Да |
| Ємність акумулятора | 1400mAh А·год |
| Код виробника | MYP6410LTE |
| Мoдель | 6410 LTE |
| Марка | myPhone |
| Модуль Wi-Fi | Немає |
| Технологія LTE | Да |
| Технологія акумуляторів | Li-Ion |
| Технологія відбиття | TFT |
| Тип карти пам'яті | microSD |
| Кольорова версія | Чорний |
- Ціна: 3 823 ₴







