Маршрутизатор Mikrotik Routerboard Rb951Ui-2Hnd (7721)

- В наявності
- Код: 114480468
5 497 ₴
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
Доставка зі складу 5-10 днів.
MikroTik RB951Ui-2HnD | WiFi роутер | 2,4 ГГц, 5x RJ45 100 Мбіт/с, 1x USB
MicroTik
Маршрутизатор Mikrotik RB951Ui-2HnD
Routerboard RB951Ui-2HnD — бездротовий маршрутизатор нового покоління та точка доступу SOHO (домашній офіс для малого офісу). Він має процесор Atheros і більшу обчислювальну потужність. Він оснащений п'ятьма портами Ethernet, одним портом USB 2.0 і радіостанцією 2,4 ГГц з високою потужністю 1000 мВт. Сумісний зі стандартами бездротової мережі 802.11 b/g/n. Антени вбудовані в пристрій. Маршрутизатор базується на програмному забезпеченні (прошивці) Mikrotik RouterOS рівня 4, яке забезпечує просте налаштування та безліч функцій.
Ефективний процесор 600 МГц
Маршрутизатор RB951Ui-2HnD оснащений процесором 600 МГц, 128 МБ оперативної пам’яті та функцією виходу PoE для порту №5, що дозволяє живити інші пристрої з підтримкою PoE такою ж напругою. Максимальне навантаження на порт становить 500 мА. У комплект входить RouterBOARD 951Ui-2HnD в пластиковому корпусі та блок живлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Z Wi-Fi |
| Вбудований модем | Bez modemu |
| Глибина | 113 мм |
| Кількість антен | Wbudowana |
| Мoдель | MikroTik RB951Ui-2HnD |
| Марка | MikroTik |
| Робоча частота Wi-Fi | 2,4 GHz |
| Режим роботи | Access Point |
| Швидкість порту LAN | 10/100 |
| Стандарт бездротової роботи | 802.11n (Wi-Fi 4), 802.11g, 802.11b |
| Доля | xDSL |
- Ціна: 5 497 ₴

