Крапельна кавоварка Ekspres Melitta Look Perfection 1025-05 White

- В наявності
- Код: 92792124
7 124 ₴
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
Доставка зі складу 5-10 днів.
AromaSelector
Це просто – завдяки запатентованому AromaSelector® ви можете встановити індивідуальну міцність кави – від легкої до міцної.
Знімний фільтр-контейнер із Drip-Stop
Фільтр-контейнер із функцією Drip-Stop запобігає капанню кави на нагрівальну пластину пристрою та знімний, що полегшує очищення.
Знімний контейнер для води
Легше наповнювати, легше чистити: боковий резервуар для води можна зняти з пристрою!
Захист від накипу 3-в-1
Ідеальний довготривалий захист: просто встановіть рівень жорсткості води, і пристрій нагадає вам, коли потрібно видалити накип. Вбудована система видалення накипу забезпечує ретельне й ефективне видалення накипу з пристрою.
Елементи з нержавіючої сталі
Елементи з високоякісної нержавіючої сталі надають пристрою сучасний вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Melitta |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 24 мм |
| Глибина | 21 мм |
| Висота | 33.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 1080 |
| Місткість | 1.25 |
| Мoдель | 6766588 |
| Марка | Melitta |
| Розподіл | Melitta Polska |
- Ціна: 7 124 ₴


