БФП HP DeskJet 2820e AiO, багатофункціональний, HP+ Instant Ink (588K9B)

- В наявності
- Код: 159898951
4 591 ₴
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
Доставка зі складу 5-10 днів.
HP DeskJet 2820e All-in-One
Лідер у простому друку без проблем
Ідеально підходить для домашнього друку
Адаптовано з IDC Worldwide Quarterly Hardcopy Peripherals_x000D_ Tracker®, випущено в 4 кварталі 2022 року. Усі пристрої відвантажено_x000D_ друкувальні пристрої (струменеві принтери, лазерні принтери, копіювальні апарати,_x000D_ багатофункціональні пристрої та виробничі машини).
HP постачає інноваційні високоякісні принтери, які:
просто налаштувати
простий у використанні
надійний
Опис продукту
Основні функції
Друк
Сканування
Копіювати
Факс
Частота використання
Щомісячно
Щотижня
Щодня
Wi-Fi®
Панель керування з кнопками
Друк із мобільних пристроїв
Підключення USB 2.0
Додаткові функції
HP Smart – найпростіша у використанні програма для друку_x000D_ і конфігурація_x000D_ _x000D_ 3 місяці пробного періоду передплати Instant Ink HP+_x000D_ Підтримка Apple AirPrint™ _x000D_ До 7,5 стор/хв чорно-білий / 5,5 стор/хв кольорови
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | БФП |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.42 кг |
| Висота | 154 мм |
| Глибина | 304 мм |
| Ширина | 425 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi-зв'язок | Да |
| Двосторонній друк | Немає |
| Інтерфейс | Wi-Fi, USB, AirPrint |
| ею роздільної здатності | 300x300 dpi |
| Мoдель | DeskJet 2820e |
| Максимальний розмір формату | A4 |
| Марка | HP |
| Відбивати | Да |
| Друк з USB | Да |
| Підтримувані медіаформати | DL, B5, A6, A4 |
| Роздільна здатність монохромного друку | 1200x1200 dpi |
| Роздільна здатність сканування | 1200x1200 dpi |
| Роздільна здатність кольорового друку | 4800x1200 dpi |
| Розподіл | HP |
| Швидкість монохромного друку | 7,5 stron na min. |
| Швидкість кольорового друку | 5,5 stron na min. |
| Тип факса | Brak telefonu i faksu |
- Ціна: 4 591 ₴








