Іграшка інтерактивна Fisher-Price Рівні навчання Танцююча зірка DJ (HRD21)

- В наявності
- Код: 157970019
4 898 ₴
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
Доставка зі складу 5-10 днів.
Рівні навчання Fisher-Price Інтерактивна іграшка Dancing Star DJ ПОЛЬСЬКОЮ мовною версією з освітленням, музикою та гойданням
Гойдайте (і вчіться) у ритмі музики
З музичною іграшкою Dance DJ маленькі танцюристи можуть рухатися під музику, коли їхній танцюючий друг запалює, рухається та відтворює понад 75 звукових активацій (пісні, звуки та фрази) на трьох різних рівнях.
Вогні, пісні та радісні рухи спонукають малюків танцювати
Багатокольорове підсвічування обличчя та м’які вуха забезпечують чудове сенсорне задоволення
Завдяки пружині ді-джей може рухатися в такт
Увімкніть наступний рівень, коли ваша дитина вивчить попередній
Рівень 1 - Дослідження (від 9 місяців): під час гри сидячи, дитина слухає веселі пісні та приказки, знайомлячись з буквами та кольорами. Рівень 2 - Заохочення (від 12 місяців): Пісні про літери та рахунок. веселі приказки заохочують дитину рухатися з ді-джеєм Рівень 3 - Імітація (з 18 місяців): Діти можуть танцювати та співати, заохочуючи їх творчими піснями та. заяви.
Ця іграшка допомагає у розвитку та вивченні букв
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fisher Price |
| Висота | 33 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік дитини | 9 m+ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 5 мм |
| Джерело живлення | 4xAA |
| Мoдель | HRD21 |
| Марка | Fisher-Price |
| Сертифікати, висновки, схвалення | CE |
| Доля | Uniwersalne |
| Характер | Немає |
- Ціна: 4 898 ₴




