Іграшка пазл Fisher-Price Вчися і смійся! Горщик для кубиків (K0428)

- В наявності
- Код: 52290451
3 793 ₴
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
Доставка зі складу 5-10 днів.
Fisher-Price® «Вчись і смійся!» Горщик за блок
Блочний горщик Fisher-Price® "Вчись і смійся!" - навчальний сортер у формі солодкого горщика, ідеально підходить для маленьких рученят. Цей усміхнений друг має світлий ніс, 5 форм печива для сортування та 2 режими гри: вивчення форм і вивчення чисел. Коли малюк сортує кубики, він активує фрази, що навчають назвам фігур і чисел. І коли він просуне руку всередину, він почує веселу пісню!
5 форм печива для сортування
Відсортуйте фігури, поклавши їх у горщик, щоб почути слова, або посуньте руку всередину, щоб активувати пісню (версія польською мовою)
Вчить фігурам і числам!_x000D_ Два режими розваги: вивчення форм, вивчення чисел
Допомагає розвивати спритність і навички вирішення проблем
Розвага, яка розвиває. Чуття: яскраві кольори, підсвічений ніс і різноманітні звуки залучають органи зору та слуху дитини, що розвиваються. Спритність: хапання та сортування фігур розвиває спритність дитини та координацію рук і очей. Вирішення проблем: коли ваша дитина дізнається, як покласти кубик у горщик, вона розвиває важливі навички вирішення проблем. Навчальний контент польсь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fisher Price |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 17.5 см |
| Ширина | 27 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 |
| Вік дитини | 6 m+ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 17.5 мм |
| Говорячи Піння | Да |
| Джерело живлення | 3xAA |
| Марка | Fisher-Price |
| Сертифікати, висновки, схвалення | CE |
| Доля | Uniwersalne |
| Характер | Немає |
- Ціна: 3 793 ₴




