Аксесуар для коляски Fisher-Price сплячий кролик, усиплячка з звуками для немовлят HXG97

- В наявності
- Код: 171033005
3 362 ₴
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
Доставка зі складу 5-10 днів.
М'яка іграшка Fisher-Price "Сплячий зайчик" з рухом для малюків 0+ HXG97
Сплячий кролик Fisher-Price® – це портативна м’яка сенсорна іграшка, яка використовує рух і звуки, щоб заспокоїти дитину.
Коли зайчик починає позіхати і «засинає», його голова ритмічно киває, допомагаючи заспокоїти дитину.
Ця повністю настроювана пустушка має 5 різних варіантів заспокійливого звуку та м’яке світло.
У міру того, як ваша дитина росте, ви можете налаштовувати налаштування відповідно до її мінливих потреб
М'яка портативна пустушка з ритмічними рухами голови, музикою, звуками та ніжним світлом, щоб заспокоїти вашу дитину
5 варіантів заспокійливого звуку для налаштування до 30 хвилин, включаючи музику, ніжне позіхання, заспокійливі звуки шшш, звуки природи та білий шум.
Можливість налаштувати кивання головою (увімкнути або вимкнути) і налаштування серцевого світла (увімкнути, повільно затемнювати або вимкнути).
М'якого заспокійливого кролика можна прати в пральній машині (після видалення електронної частини).
Сенсорна іграшка для немовлят і новонароджених допомагає дітям розвивати органи чуття та дає їм відчуття безпеки.
Радісний розвиток: зустрічайте кожен етап розвитку вашої дитини з усмішкою! Ця дзижчача іграшка допомагає заспокоїтися завдяки ритмічним рухам, позіханням і тихій музиці та звукам, які природним чином заспокоюють вашу дитину. Ідеальний подарунок для новонародженого та дитини, для хлопчика та дівчинки, а також як подарунок на свято дитини
Вік 0+
Потрібні батареї ТАК
Батареї включені ТАК
Кількість батарейок 3
Батарея типу AA (LR6) лужна
Вміст: 1 іграшка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fisher Price |
| Висота | 33.5 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік дитини | 0 m+ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 12 мм |
| Звукові ефекти | Да |
| Джерело живлення | 3xAA |
| Марка | Fisher-Price |
| Матеріал | Tkanina |
| Сертифікати, висновки, схвалення | CE |
- Ціна: 3 362 ₴









