Іграшка інтерактивна Dumel Discovery Zabawka Edukacyjna Arka Noego 31880

- В наявності
- Код: 26971592
4 407 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Розвиваюча іграшка Dumel Discovery Ноїв ковчег 31880
Іграшка видає кумедні звуки та веселі віршики, а також має піаніно, на якому можна зіграти свої перші композиції. Дев’ять тварин, які розмовляють польською мовою, винагородять дитину реалістичними звуками чи кумедним віршиком, якщо вона вгадає правильну форму та поставить їх у потрібне місце. Кермо ковчега видає реалістичні звуки при повороті. Іграшка має барвисте міні-піаніно, на якому можна зіграти власну композицію. Також до Ковчега можна прикріпити шнурок, за яким його зможе носити малюк. Під час руху Ковчег імітує рухи човна, який «пливе по хвилях». Іграшка призначена для дітей віком від 12 місяців.
Розвиваюча іграшка Dumel Discovery Ноїв ковчег 31880
Приклади рим:
Ноїв ковчег складається з 9 тварин
(слон, мавпа, лев, тигр, жираф, свиня, вівця, корова та кінь). Кожній тварині присвоєно відповідну форму - помістивши тварину у відповідну форму, ми почуємо звуки, які видає тварина. Крім того, збоку на ковчезі зображений півник, який кукурікає при натисканні.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 21 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Кермо |
| Ширина | 41 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.7 |
| Вік дитини | 12 m+ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 22 мм |
| Марка | Dumel Discovery |
| Сертифікати, висновки, схвалення | CE, EN 71 |
| Доля | Uniwersalne |
| Характер | Немає |
- Ціна: 4 407 ₴



