Сумка для ноутбуку Plecak Dell EcoLoop Urban CP4523G 15" (460-BDLF)

- В наявності
- Код: 137493922
3 839 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Рюкзак Dell EcoLoop Urban CP4523G 15" (460-BDLF)
Розмір і сумісність
Матеріал
Міцність і стійкість
Тип і кількість відділень
Вага мішка
Дизайн і кольори
?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Розміри | |
| Висота | 480 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мoдель | Plecak Dell EcoLoop Urban CP4523g |
| Марка | Dell |
| Матеріал | Tkanina |
| Розмір | 15 cali |
- Ціна: 3 839 ₴
