Шторка для ванної Deante Jasmin Nero 80x140 KTJ_N72P

- В наявності
- Код: 144446090
10 364 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Deante Jasmin Nero 80x140 KTJ_N72P
Матеріал і тип скла
Розміри та можливість регулювання
Тип встановлення та аксесуари
Спосіб відкривання та тип петель
Колір і візерунок
Водонепроникний
Ключові функції екрана Jasmin Nero
?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Висота | 140 см |
| Ширина | 78 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ламання | Uniwersalne |
| Кількість деталей | 1 |
| Мoдель | Deante Jasmin |
| Марка | Deante |
| Стан | Нове |
| Скло/товщина скла | 5 мм |
| Колір скла | Transparentny |
- Ціна: 10 364 ₴
