Маршрутизатор Cudy M1800 (1-Pack)

- В наявності
- Код: 147436581
4 607 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Багатодіапазонне підключення для кращої продуктивності
Елегантний дизайн, який підходить скрізь
Сигнал Wi-Fi у кожному куточку вашого дому
Підтримка до 100 пристроїв без зниження продуктивності
Розширений захист вашої мережі
Практичні поради щодо використання роутера
Специфікація
Функціональність
Технічні дані
Інше
Фізичні
Продюсер
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CUDY |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Z Wi-Fi |
| Бездротовий стандарт | 802.11ax (Wi-Fi 6), 802.11ac (Wi-Fi 5), 802.11n (Wi-Fi 4), 802.11g, 802.11b |
| Вбудований модем | Bez modemu |
| Глибина | 169 мм |
| Кількість антен | 4 anteny |
| Кількість портів LAN | 1 x RJ45 |
| Мoдель | M1800 |
| Марка | Cudy |
| Робоча частота Wi-Fi | 2,4 GHz, 5 GHz |
| Режим роботи | Router |
| Швидкість порту локальної мережі | 10/100/1000 |
| Доля | xDSL |
- Ціна: 4 607 ₴
