Маршрутизатор Cudy X6 Mesh Gigabit WiFi AX1800

- В наявності
- Код: 140235289
5 390 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Cudy X6 Mesh Gigabit WiFi AX1800
Сумісність і безпека ISP
Антени та діапазон сигналу
Основні функції продукту
Інтерфейс і функції
Cudy X6 Mesh Gigabit WiFi AX1800 — це рішення, яке може задовольнити потреби багатьох користувачів, пропонуючи надійний доступ до Інтернету. Завдяки ефективним параметрам і сучасним рішенням безпеки, це цікавий варіант для людей, які цінують якість і комфорт.
?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CUDY |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Z Wi-Fi |
| Бездротовий стандарт | 802.11ax (Wi-Fi 6), 802.11ac (Wi-Fi 5), 802.11n (Wi-Fi 4), 802.11g, 802.11b |
| Вбудований модем | Bez modemu |
| Глибина | 138 мм |
| Кількість антен | 4 anteny |
| Кількість портів LAN | 4 x RJ45 |
| Мoдель | X6 |
| Марка | Cudy |
| Робоча частота Wi-Fi | 2,4 GHz |
| Режим роботи | Router |
| Швидкість порту локальної мережі | 10/100/1000 |
| Доля | xDSL |
- Ціна: 5 390 ₴
