Пазл CUBIC FUN Puzzle 3D Burj Khalifa (L133H)

- В наявності
- Код: 47259752
4 024 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
3D-головоломка Cubicfun Burj Khalifa
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CubicFun |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 |
| Вік | 3 lata+ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина складного зображення | 34 см |
| Довжина складного зображення | 146 см |
| Кількість елементів | 136el. |
| Марка | CUBIC FUN |
| Сертифікати, висновки, схвалення | CE |
| Доля | Uniwersalne |
| Тема | Budowle |
| Характер | Немає |
| Ширина складеного зображення | 39 см |
- Ціна: 4 024 ₴

