Аксесуар для коляски Chicco First Dreams карусель Next2Dreams, рожевий

- В наявності
- Код: 69809942
3 962 ₴
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лінія First Dreams від Chicco - це красиві іграшки, які супроводжують дітей під час сну чи відпочинку завдяки музиці, звукам і світловим ефектам, створюючи чарівну та розслаблюючу атмосферу.
- Завдяки багатьом функціям і модульній структурі вони відповідають різноманітним потребам батьків... і, звичайно, дітей,
- Вони доповнюють інтер'єр та атмосферу вашої оселі чи дитячої кімнати, роблячи її затишнішою,
- Це ідеальні продукти на подарунок.
Атмосфера, в якій дитина засинає, відіграє ключову роль у забезпеченні спокійного та здорового сну дитини. Тому так важливо розробити вечірні ритуали, які поступово заспокоюють і заспокоюють почуття дитини. Після купання та догляду варто подбати про відповідне, м'яке освітлення та розслаблюючі мелодії.
КАРУСЕЛЬ NEXT2DREAMS супроводжує дитину у вечірніх ритуалах, вводячи її в стан релаксації та спокою. Він м'яко освітлюватиме дитяче ліжко та заколисуватиме вас заспокійливими звуками у вигляді класичної музики (Шопен, Шуман, Оффенбах), яка при включенні триває 20 хвилин безперервно, або білим шумом, який асоціюється у малюка. безплідний період серцебиття матері.
Карусель універсальна і сумісна з більшістю дитячих ліжечок (відстань 38 мм).
Чотири підвіски з м'якої тканини, що обертаються в ритмі музики, є фігурками, характерними для серії First Dreams: хмаринка, місяць, зірка та ведмедик.
Головну панель каруселі з усміхненим місяцем і крихітною зірочкою можна зняти та вільно встановити на інші дитячі меблі чи коляски.
Карусель доступна в 3 кольорах: рожевий, блакитний і бежевий.
Розміри виробу: 58,6x26,5x48,5 см.
Карусель працює від 3-х лужних батарей типу «АА» напругою 1,5 В.
Акумулятори не входять до комплекту.
2 типи звуків: класична музика (Шопен, Шуман, Оффенбах) і білий шум
Знімна електронна панель, сумісна з більшістю дитячих меблів і колясок
Витончений нічник у формі зірки
Універсальна система кріплення з кроком 38 мм
Спіраль з 4 тканинними
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chicco |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 41 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 12 см |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік дитини | 0 m+ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Звукові ефекти | Да |
| Джерело живлення | 3 x AA |
| Марка | Chicco |
| Світлові ефекти | Да |
| Тема | Misie |
| Характер | Немає |
- Ціна: 3 962 ₴






