БФП Canon PIXMA TS3351, багатофункціональний, білий (3771C026AA)

- В наявності
- Код: 86785028
5 512 ₴
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
Доставка зі складу 5-10 днів.
Canon PIXMA TS3351 білий
Для друку документів, текстових файлів або навіть графіки Canon PIXMA TS3351 ідеально підходить як для дому, так і для малого бізнесу. Висока енергоефективність і економія праці дозволять знизити витрати на обслуговування. Додатковою перевагою є місткий лоток для паперу та легка заміна витратних матеріалів.
Компактний, із можливістю підключення
Скористайтеся перевагами багатофункціональності та безперебійного бездротового з’єднання. Ви можете друкувати, сканувати та використовувати хмарні служби за допомогою програми Canon PRINT або друкувати за допомогою AirPrint (iOS) і Mopria (Android).
Програма Canon Creative Park
Від оригінальних прикрас і елементів дизайну інтер’єру до простих ідей для рукоділля та 3D-моделей орігамі – розважайтеся з папером із родиною та друзями. Незалежно від того, чи шукаєте ви натхнення для створення оригінальних прикрас чи проводите вільний день, складаючи паперові моделі, у додатку Creative Park є все, що вам потрібно.
Використовуйте функції редагування та надайте своїм дизайнам індивідуальності. Створюйте унікальні матеріали, адаптуючи існуючі шаблони, додаючи фотографії чи текст. Зберігайте свої улюблені проекти та грайте в них, де завгодно.
*Canon Creative Park доступний для пристроїв iOS і Android.
Економічні касети XL
Чорнильні картриджі Canon XL великої ємності дають змогу заощадити до 30% на друку однієї сторінки порівняно зі стандартними картриджами.
Додаткові картриджі XL дозволяють зручно використовувати картриджі FINE і подовжують час між заправками чорнила.
Технічні дані
Бездротовий зв'язок
Сумісність із AirPrint (iOS) і Mopria (Android)
Картриджі FINE
Система чорнила ChromaLife100
Автоматичне ввімкнення та вимкнення
Подача паперу ззаду
Друк фотографій без рамки (максимальний розмір 5 x 7 дюймів)
Додаткові чорнильні картриджі XL
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | БФП |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.9 кг |
| Висота | 145 мм |
| Глибина | 316 мм |
| Ширина | 435 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi-зв'язок | Да |
| Двосторонній друк | Немає |
| Інтерфейс | Wi-Fi, USB |
| Мoдель | PIXMA TS3351 |
| Максимальний розмір формату | A4 |
| Марка | Canon |
| Відбивати | Да |
| Підтримувані медіаформати | Koperty, B5, A5, A4 |
| Роздільна здатність монохромного друку | 4800x1200 dpi |
| Роздільна здатність сканування | 600x1200 dpi |
| Роздільна здатність кольорового друку | 4800x1200 dpi |
| Розподіл | Canon |
| Швидкість монохромного друку | 7,5 stron na min. |
| Швидкість кольорового друку | 4 stron na min. |
| Тип факса | Brak telefonu i faksu |
- Ціна: 5 512 ₴



