Крапельна кавоварка Ekspres Blaupunkt CMD802WH

- В наявності
- Код: 111251346
4 453 ₴
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
Доставка зі складу 5-10 днів.
Кавоварка Blaupunkt CMD802WH
Елегантний, стильний, колір підійде до інтер'єру_x000D_ кавова машина не тільки допоможе нам з ароматним напоєм вранці, але і є_x000D_ також елемент декору домашнього або офісного обладнання. Інтуїтивно зрозумілий і_x000D_ функціональна і в той же час «подає» смачну каву - це крапельна кавоварка_x000D_ Бренд Blaupunkt CMD802WH.
Для кави та чаю
Приготування кави для домочадців чи гостей завершено_x000D_ насипавши відповідну кількість меленої кави в контейнер,_x000D_ ми спочатку вставимо паперовий фільтр (1×4) або багаторазовий фільтр і_x000D_ натисканням кнопки. Вода міститься у спеціальному резервуарі об’ємом_x000D_ максимум 1,5 фільтрується через каву і готовий настій надходить у глечик.
Таким чином ми можемо приготувати 12-14 чашок кави одночасно. Після_x000D_ Після завершення заварювання багаторазовий нейлоновий фільтр слід спорожнити та промити,_x000D_ щоб мати можливість використовувати його знову. Якби ми використовували паперовий фільтр_x000D_ його слід утилізувати разом із біологічно розкладаними або змішаними відходами.
Цей пристрій також ідеально підходить як кавоварка._x000D_ листовий чай. Принцип процедури аналогічний такому у випадку_x000D_ заварювання кави, з тією різницею, що у фільтрі є чайне листя.
Програмна робота
Технічні дані:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blaupunkt |
| Стан | Новий |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.83 кг |
| Ширина | 27 мм |
| Глибина | 18 мм |
| Висота | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 900 |
| Місткість | 1.5 |
| Мoдель | CMD802WH |
| Марка | Blaupunkt |
- Ціна: 4 453 ₴






