Шкільний рюкзак Astra Head Шкільний рюкзак Meow Ab330

- В наявності
- Код: 167113534
3 577 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Шкільний рюкзак 1-3 клас для дівчаток з котом Мяу ПУСХІН
Набір складається з 6 елементів
Основні функції
Основні характеристики продукту
Функції продукту
Деталі
Технічні дані
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Astra |
| Висота | 39 см |
| Глибина | 15 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мoдель | Astra Head AB330 |
| Марка | Astra |
| Характер | Немає |
- Ціна: 3 577 ₴
