Шкільний рюкзак American Tourister Urban Groove City Orange

- В наявності
- Код: 139776185
4 099 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Рюкзак American Tourister Urban Groove 143779-6613-1CNU Deep Ocean
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | American Tourister |
| Висота | 36 см |
| Глибина | 20 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (з пакованням) | 0.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мoдель | 225109 |
| Марка | American Tourister |
| Матеріал | Poliester |
| Доля | Uniwersalne |
- Ціна: 4 099 ₴





